Kalkulators, kas var palīdzēt aprēķināt hermētiķa patēriņu atkarībā no šuves platuma, dziļuma, garuma.

Šuves forma

Cik metrus var izšuvot no viena iepakojuma?

Iepakojuma tilpums

ml

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

0  metri

Cik daudz hermētiķa man vajag darba veikšanai?

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

m

Zudumu daudzums

%

starp 0 - 15%

Vajadzīgais daudzums

0  ml

Iepakojumu daudzums

Kartridžs 310ml

0

Folijas iepakojums 400ml

0

Folijas iepakojums 600ml

0

+371 26135595

Stiklojumi

 

Mūsdienās stikla pielietojums konstrukcijās ir ļoti plašs. Pasauli bez stikla kā būvmateriāla iedomāties vairs nav iespējams. Vidējas ēkas stikla virsmas laukums ir 15-20 m2. Stiklu lieto ne tikai logos un durvīs, bet arī vannas istabās, virtuvēs, kāpnēs un pat fasādes apšuvumam. Stiklu lieto ļoti plaši, un to bieži līmē vai hermetizē.

Salīdzinājumā ar citiem būvmateriāliem, stikla izplešanās koeficients ir ierobežots. Tādēļ, lai garantētu ilgu kalpošanas laiku saskarē ar citiem būvmateriāliem, jālieto augstas kvalitātes elastīgs hermētiķis. Neatkarīgi no tā, vai tas ir izolējošs stikls, pret ielaušanos drošs stikls, drošības stils, ugunsizturīgs stikls vai stikls ar pārklājumu, Den Braven katram stikla tipam un pielietojumam piedāvā augstas kvalitātes hermētiķu produktu klāstu.

Visiem Den Braven hermētiķiem ir standarta EN15651-1 pieprasītais CE marķējums. Šo produktu izstrādes laikā Den Braven aktīvi apkopo tirgus reakciju. Gala lietotāji produkta uzklāšanu uzskata par galveno prioritāti, turpretī citi klienti uzskata, ka galvenie izvēles kritēriji ir izturība un kvalitāte.

 

Uzklikšķiniet un atvērsies informatīvais materiāls:


Stiklojumi