Kalkulators, kas var palīdzēt aprēķināt hermētiķa patēriņu atkarībā no šuves platuma, dziļuma, garuma.

Šuves forma

Cik metrus var izšuvot no viena iepakojuma?

Iepakojuma tilpums

ml

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

0  metri

Cik daudz hermētiķa man vajag darba veikšanai?

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

m

Zudumu daudzums

%

starp 0 - 15%

Vajadzīgais daudzums

0  ml

Iepakojumu daudzums

Kartridžs 310ml

0

Folijas iepakojums 400ml

0

Folijas iepakojums 600ml

0

+371 26135595

Better results through Knowledge

 

Kompānijas vēsture aizsākās 1974. gadā, kad Kees Den Bravens nodibināja pirmo ražotni Nīderlandes pilsētā Osterhoutā. Dažu gadu laikā kompānija kļuva par savas nozares līderi Eiropā. Pašreiz tā ir starptautiska holdinga kompānija, kas ražo un pārdod celtniecības ķīmijas produktus.
 
Den Braven grupa sastāv no 8 ražotnēm, kas atrodas septiņās Eiropas valstīs (Nīderlandē, Vācijā, Francijā, Dānijā, Bulgārijā, Itālijā, Rumānijā) un ASV. Produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 80 valstīm.
 
Ar vismodernākajām tehnoloģijām aprīkotās ražotnes var apmierināt pašas augstākās klientu prasības. Pilnībā datorizētā informācijas sistēma garantē ātru un efektīvu klientu pasūtījumu izpildi. Mēs varam piedāvāt saviem klientiem tehnisko atbalstu un pilnīgas drošības datu lapas, kas ļauj izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošus produktus. Mazumtirdzniecības veikalus, kas pārdod mūsu produkciju, apgādājam ar atbilstošu aprīkojumu, kā arī veicam tirdzniecības personāla padziļinātu apmācību.
 
Polijas kompānija Den Braven East, kas tika nodibināta 1991.gadā, ir holdinga kompānijas Den Braven Sealants meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar kompānijas ražotās produkcijas pārdošanu Austrumeiropas valstīs (Lietuva, Latvija, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Azerbaidžāna, Kazahija). Latvijā Den Braven Sealants produkciju var iegādāties celtniecības un mājlietu veikalos.