Kalkulators, kas var palīdzēt aprēķināt hermētiķa patēriņu atkarībā no šuves platuma, dziļuma, garuma.

Šuves forma

Cik metrus var izšuvot no viena iepakojuma?

Iepakojuma tilpums

ml

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

0  metri

Cik daudz hermētiķa man vajag darba veikšanai?

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

m

Zudumu daudzums

%

starp 0 - 15%

Vajadzīgais daudzums

0  ml

Iepakojumu daudzums

Kartridžs 310ml

0

Folijas iepakojums 400ml

0

Folijas iepakojums 600ml

0

+371 26135595

Fasādes

 

Fasāde ir svarīgs būvelements, kas ēkas iekšpusi aizsargā no āra apstākļiem un uztur iekštelpu enerģiju drošā un komfortablā līmenī. Fasādes funkcijas ir arhitektoniskā estētika, enerģijas efektivitāte, mitruma, gaisa un ūdens filtrēšana, gaismas vadība un komfortablu apstākļu nodrošināšana iekštelpās.Tās galvenais uzdevums ir pagarināt ēkas kalpošanas laiku, kā arī nodrošināt ilgtspējību un samazināt enerģijas izmaksas. 

Savukārt ēkas ārējā apvalkā izveidotās atveres ir paredzētas, lai tajās ievietotu durvis un logus. Šīs atveres no energoefektivitātes viedokļa traucē fasādes funkcijām un izvada no ēkas gaisu, ūdeni un mitrumu.

Lai pēc iespējas labāk hermetizētu šo traucējošo atveru savienojumus ar ēkas apvalku, Den Braven palīdzēs Jums izvēlēties piemērotākos produktus, pareizus šuvju izmērus un labāko hermētiķu uzklāšanas metodi. Visiem Den Braven hermētiķiem ir standarta EN15651-1 pieprasītais CE marķējums. Tā ir garantija, ka izvēlētie produkti būs piemēroti Jūsu iecerētajam pielietojumam. 
 

Uzklikšķiniet un atvērsies informatīvais materiāls: