Kalkulators, kas var palīdzēt aprēķināt hermētiķa patēriņu atkarībā no šuves platuma, dziļuma, garuma.

Šuves forma

Cik metrus var izšuvot no viena iepakojuma?

Iepakojuma tilpums

ml

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

0  metri

Cik daudz hermētiķa man vajag darba veikšanai?

Šuves platums

mm

Šuves dziļums

mm

Šuves garums

m

Zudumu daudzums

%

starp 0 - 15%

Vajadzīgais daudzums

0  ml

Iepakojumu daudzums

Kartridžs 310ml

0

Folijas iepakojums 400ml

0

Folijas iepakojums 600ml

0

+371 26135595

Kokapstrāde

 

Kokapstrādes nozarē tiek izmantotas dažādu veidu un tilpumu līmes. Turklāt līmju izmantošana, salīdzinājumā ar hermētiķu izmantošanu, ir ar augošu tendenci. Daudzās kokapstrādes nozarēs ražo koka logu rāmjus. To izgatavošanā izmantota ne tikai līme vien - ražotnēs tajos uzstāda stiklus un tādēļ izmanto arī stiklojuma hermētiķus. Tāpat kokapstrādes ražotnēs izgatavo ne tikai koka logu rāmjus, bet arī ražo lietošanai gatavus priekšmetus, ko var uzreiz uzstādīt dzīvojamās vai komerciālās ēkās.

Lai izvēlētos piemērotāko līmi vai hermētiķi šādiem koka izstrādājumiem, svarīgākie izvēles faktori ir saderība, ātrums, izturība, ilgtspēja un dažos gadījumos arī krāsojamība. Lai sekotu šīm tirgus tendencēm un prasībām, Den Braven piedāvā pilnu līmju sortimentu, kas satur tradicionālās PVAC līmes un daudz populārākas poliuretāna līmes. Klasiskās, šķīdinātājus saturošās līmes atbrīvo ceļu līmēm uz poliuretāna bāzes un hibrīdu hermētiķiem.

Apstrādātam kokam Den Braven piedāvā pilnu tepju un pildvielu klāstu visu veidu vienkārši lietojamos iepakojumos. Pielietojumam telpās populāri ir produkti uz poliestera bāzes, jo tiem ir liels cietēšanas ātrums un labas slīpēšanas īpašības. Den Braven šos produktus neiesaka lietot ārpus telpām. 

 

Uzklikšķiniet un atvērsies informatīvais materiāls: